SÜRDÜRÜLEBİLEN KALİTE

Otomotiv ve metal sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ile BCS Metal, geniş bir üretim bilgi ve kapasitesine sahiptir. Otobüs ve midi kamyon şasisi, tarım ve inşaat makinesi parçaları, havalimanı çekici şasi, tarım traktör kabinleri, treyler parçaları müşterilerimize üretilen ve üretilen ürünlerden bazılarıdır. Tedarik zinciri yönetiminize değer katmak, BCS METAL'in temel amacıdır.

1

Kalite Politikamız

BCS METAL, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve tam olarak yerine getirmek amacı ile kalitemizin sürekli iyileştirilmesi için,

2

Etik Politikamız

Çalışanlarımız İş ortaklarımız ve müşterilerimiz nezdinde profesyonel olarak yeterli, dürüst ve adaletli olarak bilinir, bu itibarımızı hassasiyetle koruruz.

3

Kalite Belgelerimiz (Belgelere ulaşmak için tıklayınız.)

Uygulanabilir otomotiv müşteri özel gereksinimleri ile birlikte "Otomotiv KYS Standardı" veya "IATF 16949" olarak anılan bu Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi Standardı, otomotiv üretimi ve ilgili hizmet birimlerinin Kuruluşları için ISO 9001: 2015 gereksinimlerini ve ISO 9000: 2015temel kalite yönetim sistemi gereksinimlerini tanımlar.

4

Organizasyon Şemamız

Yöneticileri , idarecileri , çalışanları ile birlikte Bcs Metal Ailesi ...